Etkinliğe nasıl katılabilirim?

Web sitemizden ön kayıt formu doldurmanız ve verilen hesap numarasına katılım bedelini yatırmanız gereklidir. Etkinliğimiz, sadece katılımcı listesini doldurmuş ve kayıt ücretini yatırmış katılımcılar içindir.

Kaydımı yaptım, bundan sonra ne yapmalıyım?

Ön kayıt süreci tamamlandıktan sonra son kayıt günü için belirtilen sürede hesaba Etkinlik ücretini yatırılması gerekir. Katılım ücretini yatırmış ve organizasyon komitesi tarafından onaylanmış katılımcılar, web sitemizde katılımcı listesinde yer alırlar ve kayıt tamamlanmış olur.

Etkinlik kitinin içeriği nedir?

1 adet forma, bisiklet plakaları ve cırtlar, Ortaca rehberi, program rehberi, festivale giriş bilekliği, yemek fişi.

Etkinlik alanına kendi aracımla geleceğim, otopark var mı?

Evet. Kamp alanında güvenilir bir otopark mevcut.

Bisikletler için mekanik/teknik servis alanı var mı?

Evet. festival süresince teknik destek servis standı olacak ve tur boyunca bize eşlik edecek.

Katılımcılar için transfer yapılacak mı?

Evet, katılımcılar için havaalanı transferler ücretleri kendileri ödemek kaydı ile faydalanabilirler. Transferlerden yararlanmak için mutlaka rezervasyon yapmak gerekmektedir. Transfer seçenekleri ve rezervasyon için bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Konaklama otel ücretleri nedir ?

Dalyan’da konaklamak için Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali katılımcılarına özel fiyatlar sunan otellerde kendi ücretini ödeme kaydı ile konaklama  yapabilirsiniz. Size vereceğimiz listede ki otellerle iletişime geçiniz.

Kamp güvenli mi? Eşyalarımı bırakabilir miyim?

Evet, kamp alanında 24 saat güvenlik görevlileri bulunacaktır. Buna rağmen değerli eşyalarınızı kamp alanında bırakmayınız.

Kampta elektrik var mı?

Evet, elektrik var. Ancak katılımcı sayısı sebebiyle priz sorunu yaşanabilir. Kendi çoklu prizinizi getirmenizde fayda var.

Hiç antrenmanım yok, yine de etkinliklere gelebilir miyim?

Yapacağınız aktiviteyi, mevcut kondisyon durumunuzu değerlendirerek etkinlik düzeyinizi belirlemenizde fayda var. Tabii sadece fiziksel olarak yeterliliğin yanı sıra bisiklet kullanırken güvenliğiniz, konforlu bir sürüş gerektiren malzemeler edinilmesi, bisiklet ergonomik ayarların yapılması ve gözetilmesi de gerekmektedir.

Katılım ücretine neler dahildir ?

Festival katılımcıları; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği,sürüş esnasında içecek, forma,kendi çadırınızda konaklama, kamp alanı imkanları,tekne turu, Rehber ve festival rotaları katılım ve gösterileri kapsar.  Festivalimiz ambulans hizmeti ve tur boyunca lojistik destek (öncü ve artçıaraçlar) vermektedir.

Etkinlik süresince parkurlar bisiklet için emniyetli mi ?

Sürüş boyunca sorumlu olduğu bölgeye göre emniyet veya jandarma bizimle olacak, yanında organisazyon görevliler yol güvenliği ve yönlendirmelerde görev alacaklardır.

Havaalanı sersivisiniz var mı ?

Evet, tarifeli seferlerin tamamı için Dalaman (DLM) gidiş-dönüş havaalanı servisi mevcuttur (Ortaca Yücelen hastanesi önü). Ücreti kişi başı, tek yön 20 TL’dir. Havaalanı servisi için önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Ödemeyi serviste nakit olarak yapabilirsiniz.

Otobüs biletini nereye alacağız?

Ortaca otogarında ineceksiniz Ortaca-Dalyan (kamp alanı) arası 11 km.dir.

Bisiklet kiralayabilicek miyim?

Evet, bisiklet kiralamanız için yönlendirme yapacağız

Kamp alanına önceden yerleşebilir miyim?

Evet. Fakat festrivalimiz resmi olarak belirttiğimiz günde kayıtların açılması ve akşam yemeğiyle başlayacaktır.


DERNEĞİMİZ
Biz Kimiz?
Dernek Yönetimi
Denetleme Kurulu
Tüzük
Dernek Üyeliği
MENÜLER
Anasayfa
Etkinlikler
Güncel
Festivaller
Videolar
SSS
İletişim
ETKİNLİKLER
VI.Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali
©2018