9. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali

23-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında planlanan 9.Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali ön kayıtları kapatmış bulunuyoruz. 12 saat dolmadan kayıtları dolduran tüm dostalara sonsuz teşekkürler.
İlginiz mutlu etti🙏
Ön kayıt yapan katılımcılarımızdan ilk ödemesini yapan 150 katılımcı kesin kayıt lisesine alınacaktır.
Kesin kayıt listesine alınan katılımcılarımıza mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

9. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivalini 24 -26 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapmayı planlıyoruz. Her anından keyif aldığınız Ortaca ve çevresinin bütün güzelliklerini, kültürünü, tarihi zenginliklerini bisiklet aracılıyla tanıtmaya amaçlıyoruz. Geleneksel bir hal alan “Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali ‘ne siz değerli dost ve pedaldaşlarımızı bekliyoruz. Her şeyin güzel olması için çok çalıştığımız muhteşem bir festivalde buluşalım.

Festivalimizin sosyal medya hesaplarında festival rotalarına ait birçok fotoğraf ve video paylaşılıyor, paylaşılacaktır. Parkurlara uygun bisikletinizin ve kişisel kondisyonuzun ve tecrübenizin uygun olup olmadığına dikkat edelim.

Kamp alanımız sabit olup, festivalimiz resmi olarak 24 Mayıs günü sabah kahvaltısıyla başlayacaktır.22 Mayıs itibariyle konaklamaya başlayabileceksiniz.

Sorularınız için ulaşabileceğiniz kişilerin iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Dernek Mail Adresi:
info@hurpedal.org

Başkan
Sevgi KİRAK

(+90) 555 564 54 97

Başkan Yardımcısı
Şevket KAPLAN
(+90) 505 785 62 40

9. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali afişi