Sık Sorulan Sorular

Web sitemizden ön kayıt formu doldurmanız ve verilen hesap numarasına katılım bedelini yatırmanız gereklidir. Etkinliğimiz, sadece katılımcı listesini doldurmuş ve kayıt ücretini yatırmış katılımcılar içindir.

Ön kayıt süreci tamamlandıktan sonra son kayıt günü için belirtilen sürede hesaba Etkinlik ücretini yatırılması gerekir. Katılım ücretini yatırmış ve organizasyon komitesi tarafından onaylanmış katılımcılar, web sitemizde katılımcı listesinde yer alırlar ve kayıt tamamlanmış olur.

1 adet forma, bisiklet plakaları ve cırtlar, Ortaca rehberi, program rehberi, festivale giriş bilekliği, yemek fişi.

Evet. Kamp alanında güvenilir bir otopark mevcut.

Evet. festival süresince teknik destek servis standı olacak ve tur boyunca bize eşlik edecek.

Evet, katılımcılar için havaalanı transferler ücretleri kendileri ödemek kaydı ile faydalanabilirler. Transferlerden yararlanmak için mutlaka rezervasyon yapmak gerekmektedir. Transfer seçenekleri ve rezervasyon için bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Dalyan’da konaklamak için Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali katılımcılarına özel fiyatlar sunan otellerde kendi ücretini ödeme kaydı ile konaklama yapabilirsiniz. Size vereceğimiz listede ki otellerle iletişime geçiniz.

Evet, kamp alanında 24 saat güvenlik görevlileri bulunacaktır. Buna rağmen değerli eşyalarınızı kamp alanında bırakmayınız.

Evet, elektrik var. Ancak katılımcı sayısı sebebiyle priz sorunu yaşanabilir. Kendi çoklu prizinizi getirmenizde fayda var.

Yapacağınız aktiviteyi, mevcut kondisyon durumunuzu değerlendirerek etkinlik düzeyinizi belirlemenizde fayda var. Tabii sadece fiziksel olarak yeterliliğin yanı sıra bisiklet kullanırken güvenliğiniz, konforlu bir sürüş gerektiren malzemeler edinilmesi, bisiklet ergonomik ayarların yapılması ve gözetilmesi de gerekmektedir.

Festival katılımcıları; kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği,sürüş esnasında içecek, forma,kendi çadırınızda konaklama, kamp alanı imkanları,tekne turu, Rehber ve festival rotaları katılım ve gösterileri kapsar. Festivalimiz ambulans hizmeti ve tur boyunca lojistik destek (öncü ve artçıaraçlar) vermektedir.

Sürüş boyunca sorumlu olduğu bölgeye göre emniyet veya jandarma bizimle olacak, yanında organisazyon görevliler yol güvenliği ve yönlendirmelerde görev alacaklardır.

Evet, tarifeli seferlerin tamamı için Dalaman (DLM) gidiş-dönüş havaalanı servisi mevcuttur (Ortaca Yücelen hastanesi önü). Ücreti kişi başı, tek yön 20 TL’dir. Havaalanı servisi için önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Ödemeyi serviste nakit olarak yapabilirsiniz.

Ortaca otogarında ineceksiniz Ortaca-Dalyan (kamp alanı) arası 11 km.dir.

Evet, bisiklet kiralamanız için yönlendirme yapacağız.

Evet. Fakat festrivalimiz resmi olarak belirttiğimiz günde kayıtların açılması ve akşam yemeğiyle başlayacaktır.